Το Επιμελητήριο Τρικάλων στο πλαίσιο του Trikala Street Food Festival σας προσκαλεί στην Παρουσίαση και Γευσιγνωσία της Τοπικής Γαστρονομίας «Meteorisimo», που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 19 Μαΐου 2018 και ώρες 18:00 – 21:00 στο Μύλο Ματσόπουλου.
Η γαστρονομία αναβαθμίζει την ταξιδιωτική εμπειρία.
![Το Meteorisimo στο Trikala Street Food Festival](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/Meteorisimo_street_food.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.