Ενας νέος άνθρωπος έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 43 ετών. Πρόκειται για τον Αργύρη Τσιάτσιο, η κηδεία του οποίου θα γίνει την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου, στις 12 μ., στον Ιερό Ναό Αγίου Οικουμένιου Σεισμοπλήκτων Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω του την σύζυγό του Αθηνά Καψιώχα, την κόρη του Παρασκευή και τους γονείς Χρήστο και Κωνστάντω Τσιάτσιο, Δημήτριο και Παρασκευή Καψιώχα.
![Πέθανε 43χρονος Τρικαλινός](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/tsiatsios.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.