Ο Εκπολιτιστικός Λαογραφικός Όμιλος Μεγάλων Καλυβίων ( Ε.Λ.Ο.Κ.) παρουσιάζει τη μουσικοχορευτική παράσταση «Βασιλικός μυρίζει εδώ» την Παρασκευή 24 Ιουνίου (21:00).
Θα παρουσιαστούν χοροί από Θεσσαλία, Σαλαμίνα, Λευκάδα, Πόντο, Καστοριά, Ερυθραία Μικράς Ασίας. Θα προηγηθεί βράβευση βετεράνου αθλητή στίβου των Μεγάλων Καλυβίων από το Γυμναστικό Σύλλογο Τρικάλων.
![Moυσικοχορευτική παράσταση στα Μ. Καλύβια](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/elok-2.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.