Από την υπηρεσία υδρεύσεως της Δ.Ε.Υ.Α.Τ. ανακοινώνεται ότι αύριο Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, λόγω επισκευής αγωγού στο δίκτυο υδρεύσεως, θα υπάρχει μείωση πιέσεως στην περιοχή Δέλτα Καλαμπάκας και Κηπάκι Καλαμπάκας, η οποία θα διαρκέσει από τις 9 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι.
![Mείωση πίεσης νερού σε περιοχές των Τρικάλων](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/deyat-trikala-4.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.