Αύριο Τετάρτη 5 Οκτωβρίου, στη 1 το μεσημέρι, θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια του νέου εργαστηρίου υπερήχων του Καρδιολογικού Τμήματος του Γ.Ν. Τρικάλων, ο εξοπλισμός του οποίου αποτελεί δωρεά των αδελφών Δ. & Μ. Σαράντη.
Εγκαίνια νέου εργαστηρίου υπερήχων στο Καρδιολογικό Τμήμα του Νοσοκομείου
Τρίκαλα | 04 Οκτ 2016, 13:56
![Εγκαίνια νέου εργαστηρίου υπερήχων στο Καρδιολογικό Τμήμα του Νοσοκομείου](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/nosokomeio-trikala7-7.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.