Από την υπηρεσία υδρεύσεως της Δ.Ε.Υ.Α.Τ. ανακοινώνεται ότι αύριο Τρίτη 26/1/2021 λόγω επισκευής αγωγού υδρεύσεως, θα υπάρχει διακοπή νερού στην οδό Απόλλωνος στην δεξιά πλευρά της, από το ύψος της οδού Γαριβάλδη έως το ύψος της οδού Πολυκάρπου, η οποία θα διαρκέσει από τις 08:00 π.μ. έως τις 10:00 π.μ.
![ΔΕΥΑΤ: Διακοπή νερού την Τρίτη στην οδό Απόλλωνος](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/diakopi-water-1.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.