Eφυγε από τη ζωή ο συνταξιούχος αστυνομικός Θωμάς Μπαλατσούκας σε ηλικία 83 ετών
Η κηδεία του θα γίνει την Τετάρτη 27 Ιουνίου, στις 11.30π.μ. στον Ιερό Ναό Αγίων Αποστόλων Πέτρου και Παύλου Φαρκαδόνας Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην οικία μας στην Φαρκαδόνα Τρικάλων, την Τετάρτη 27 - 6 - 2018 και ώρα 7.00π.μ.
Ο καφές θα προσφερθεί στο καφέ ΙΡΙΔΑ στη Φαρκαδόνα.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω του τη σύζυγό του Κωνσταντινιά , τα παιδιά του Αθηνά Μπαλατσούκα και Κωνσταντίνο Μπρόζο, Αγαθή Μπαλατσούκα και Χρυσόστομο Μπαλατσούκα, εγγόνια., αδέλφια, ανίψια και λοιπούς συγγενείς.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών «Παναγιώτου».
![Πέθανε συνταξιούχος Τρικαλινός αστυνομικός](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/balatsoukas-1.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.