Συνελήφθη, χθες το πρωί στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Τρικάλων, μία 63χρονη , διότι αφαίρεσε από εμπορικό κατάστημα διάφορα είδη ένδυσης και αντικείμενα.
![Συνελήφθη 63χρονη για αφαίρεση ρούχων από κατάστημα](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/trikalaenimerosi/Default/Blog/astinomia-trikalon1-18.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.