Νίκη και μάλιστα εκτός έδρας πέτυχαν οι Κορασίδες Β΄ του Ασκληπιού. Σε παιχνίδι που έγινε στο Μουζάκι την Κυριακή 26/3, επιβλήθηκαν του γηπεδούχου Γυμναστικού με 3-0 σετ.
Ο Ασκληπιός σαφώς βελτιωμένος και πιο ουσιαστικός, δεν άφησε σε κανένα σημείο του παιχνιδιού  περιθώρια αντίδρασης στον αντίπαλό του και βρισκόμενος σε όλα τα σετ, από το ξεκίνημα τους, μπροστά στο σκορ, κατάφερε να φύγει με το ροζ φύλλο αγώνα.
Τα σετ : 1ο 11-25,  2ο 20-25,  3ο 17-25
Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ : Κρυστοβαλάντω Α.,  Καραβίδα Γ.,  Καραβίδα Δ.,  Κοτσώνη Η.(L),  Δημητρίου Ε.,  Τόλου Θ.,  Πολίτη Ζ.,  Καλαμπαλίκη .,  Σουλιώτη Σ.,  Γιώτα Μ.,  Παπουτσή Γ.,  Αναστάση Κ.
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ : (Γεωργοπούλου Α.) Παππά Κ.,  Κωστοπούλου Φ.(L),  Βάκη Ν.,  Γκιούρκη Α.,  Κεσκινίδου Α.,  Σαρακινίδη Γ.,  Λίτου Ε.,  Αναστασίου Σ.,  Ταμπρατζή Α.,  Φουτσιτζή Ε.,  Στεφάνου Ε.